HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-01-16 08:36:31

amarok

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 486
Punktów :   

Nie ciągnie

Malamutka znajomej którą podpinamy ostatnio do naszych czortów nie chce ciągnąć. Jest bardzo dobrze wyuczona komend typu siad, leżeć czy do nogi z powodzeniem chodzi bez smyczy. Może poprostu nie dotrzymuje kroku przypuszczalnie szybszym huskim i rezygnuje w trakcie biegu, nie wiem ?
Jak ją zachęcić do pracy?

Offline

 

#2 2010-01-16 22:04:57

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Nie ciągnie

może trzeba ją samą najpierw pouczyć komend ,,go" , ,,na przód" , ,,prawo" , ,,lewo" przypiac do sanek bo nic odrazu nie przychodzi wiem po psach znajomych ile było pracy z przystosowaniem ich... trzeba ją zachęcić pokazac jej ze to swietna zabawa


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#3 2010-01-17 09:27:47

amarok

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 486
Punktów :   

Re: Nie ciągnie

Komend jest wyuczona bardzo dobrze przepinaliśmy ją  z przodu, pośrodku i na końcu. Jak była przypięta sama to przebiegła parę metrów poczym zwolniła i usiadła:) Wczoraj widziałem że, cały ciężar przejmują Mona i Yuka a u Samiry często linka ogonowa jest luzna

Offline

 

#4 2010-01-17 12:12:33

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Nie ciągnie

No to leniem jest hehe a nagradzacie ją za każda jazdę? moje psy za każdą zrobioną rundę dostają smakołyka i jak mówie te komendy różne co co jakis czas mówie tez ,,świetnie" ,,super" ,,dobre pieski" itp


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mfo-help.pun.pl www.elita.pun.pl www.pmps-forum.pun.pl www.narutoreal.pun.pl www.sherwood-dungeon.pun.pl