HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#1 2009-10-14 20:47:15

anulka75

Użytkownik

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2009-09-15
Posty: 14
Punktów :   

Spanie w budzie

Witam wszystkich. Mam następujący problem, a właściwie wątpliwość. Moja Blanka ma w tej chwili trzy miesiące. Jak ją kupiłam miała 7 tygodni. Miała gotową budę zrobioną, ocieploną i od razu nauczyłam ją, że ma tam spać (trwało to tydzień). W ciągu dnia biega po ogrodzie i podwórku, choć zdarza się że idzie sama na drzemkę do budy. Pytałam weta, czy dobrze robię, a on mnie pochwalił. No ale wtedy był początek września i bardzo ciepło, a teraz widzicie ci się porobiło z pogodą!  Boje się że jest jej zimno. Co prawda urosła już dużo, futro ma jak się patrzy. Ale nie jestem pewna, czy nie marznie. Co myślicie?

Offline

 

#2 2009-10-15 18:40:01

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Spanie w budzie

Hehe zabawne wybacz ... to jest pies północy im nie sa straszne mrozy może nie takie jak na syberii czy alasce bo sie wychowują w polsce, ale nasz Polskie mrozy im nie szkodzą one wręcz są szcześliwe jak jest chłodno. Moje wolą spac na zewnatrz bo w domu jest  im za gorąco. One są stworzone do zimna i gorzej znosza ciepło


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#3 2009-10-16 08:09:22

anulka75

Użytkownik

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2009-09-15
Posty: 14
Punktów :   

Re: Spanie w budzie

Dzięki, uspokoiłam się. Miałam wątpliwości tylko ze wzgledu na wiek szczeniaka. Ale dzięki za sprowadzenie na ziemię.

Offline

 

#4 2009-10-16 13:27:16

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Spanie w budzie

Hehe nie ma za co od tego jest forum żeby pytać i nie błądzić


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goldwwe.pun.pl www.poezje.pun.pl www.pwsz-ekonomia.pun.pl www.elektronicyzst.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl